Jak to działa?

Dlaczego oferujemy oryginalne produkty w tak niskich cenach?

Zastanawiasz się, jak to możliwe, by oryginalne produkty były sprzedawane tak tanio? Możemy zaproponować Wam takie promocje, ponieważ większość oferowanych przez nas ubrań pochodzi z nadprodukcji. Oznacza to, że znane marki sprzedają część swojej kolekcji po wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a my wyszukujemy dla Was te okazje i sami importujemy ubrania bezpośrednio z Włoch.

Jak wygląda dostawa?

Sam wybierasz, w jaki sposób nasz zaufany kurier dostarczy do Ciebie przesyłkę i jak ją odbierzesz. Wolisz odebrać przesyłkę z najbliższego Paczkomatu, od listonosza czy może czekać, aż kurier przywiezie Ci ją do domu? Przy zamówieniu zaznaczasz, jaka opcja dostawy najbardziej ci odpowiada. Wszystko dla twojej wygody.

Dlaczego dostawa trwa dużo krócej, niż u konkurencji?

Inne sklepy z promocjami zamawiają ubrania w hurtowniach dopiero, gdy dostaną zamówienie. My posiadamy wszystkie produkty we własnym magazynie, więc towar wysyłany jest bezpośrednio od nas. Tak jest znacznie szybciej i wygodniej! Dzięki temu w Złotych Okazjach nie zdarzy się sytuacja, że po Twoim zakupie okaże się, że nie ma wybranego przez Ciebie towaru. Zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Czy można zwracać towar?

Jeżeli będziesz chciał zwrócić zakupiony w Złotych Okazjach produkt, możesz zrobić to w ciągu 10 dni od daty dostarczenia przesyłki i nie musisz podawać powodu zwrotu. My oddamy Ci pieniądze. Jeżeli chcesz zamienić rozmiar, powinieneś kupić nowy produkt, a poprzedni odesłać do nas na zasadzie zwrotu. Kupując w Złotych Okazjach niczego nie ryzykujesz!

Czy transakcje są bezpieczne?

Płatność w Złotych Okazjach obsługuje system Przelewy24, który daje największy wybór metod płatności. Możesz zapłacić kartą kredytową, poprzez przelew internetowy lub tradycyjny przelew w banku lub na poczcie. Przelew24 gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich transakcji i natychmiast przekazuje do nas informacje o Twojej wpłacie, by skrócić termin przesyłki towarów.